Adres

Markerkant 10  13D 1316 AA  Almere info@nagelgilde.nl www.nagelgilde.nl 06 28 28 08 27                                        

Contact...

E-mail adressen

U kunt rechtstreeks een e-mail sturen naar de diverse bestuurs- en commissieleden van het Nagelgilde: Voorzitter: voorzitter@nagelgilde.nl Penningmeester: penningmeester@nagelgilde.nl Secretaris: secretaris@nagelgilde.nl Ledenadministratie: ledenadministratie@nagelgilde.nl Examens: examens@nagelgilde.nl Erkenningen: erkenningen@nagelgilde.nl Wedstrijden: wedstrijden@nagelgilde.nl PR & Communicatie: prencommunicatie@nagelgilde.nl Beurzen: beurzen@nagelgilde.nl Weet u niet aan wie u uw vraag moet stellen? Dan kunt u een e-mail sturen aan info@nagelgilde.nl of u maakt gebruik van onderstaand contactformulier.
© COPYRIGHT 2015                                          Nagelgilde   -   p/a Markerkant 10  13D   -   1316 AA   -   Almere    -   info@nagelgilde.nl   -   06 28 28 08 27