Contact


E-mail adressen

Je kunt rechtstreeks een e-mail sturen naar de diverse bestuurs- en commissieleden van Het Nagelgilde:

Voorzitter: voorzitter@nagelgilde.nl
Penningmeester: penningmeester@nagelgilde.nl
Secretaris: secretaris@nagelgilde.nl

Ledenadministratie:
administratie@nagelgilde.nl
Erkenningen: erkenningen@nagelgilde.nl
Examens: examens@nagelgilde.nl
PR & Communicatie: prencommunicatie@nagelgilde.nl
Wedstrijden: wedstrijden@nagelgilde.nl

Weet je niet aan wie je de vraag moet stellen?
Dan kun je een e-mail sturen aan info@nagelgilde.nl of maak gebruik van onderstaand contactformulier.

Adresgegevens:

Het Nagelgilde
Markerkant 10-13d
1316 AA Almere
T. 06-28280827
E. info@nagelgilde.nl
W. www.nagelgilde.nl